Schronisko

 

 

 

 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 w Poznaniu mieści się w budynku Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych przy ulicy Berwińskiego 2/4.

Schronisko położone jest w centrum miasta. Dogodna lokalizacja i przyjazne otoczenie zwiększają walory tego miejsca jako bazy noclegowej, zarówno dla osób indywidualnych jak i wycieczek zorganizowanych.

Dzięki położeniu w centrum miasta turyści mają możliwość dotarcia pieszo do Starówki w ciągu 20 minut, Dworca PKP i PKS w 10 minut.

Najważniejsze atrakcje turystyczne, do których można dotrzeć pieszo:


- Park Wilsona, Palmiarnia – 5 minut,
- Międzynarodowe Targi Poznańskie – 7 minut,
- Stary Rynek i okolice – 20 minut,
- ulica św. Marcin – 15 minut.


Schronisko ulokowane jest przy ulicy Głogowskiej, która jest jedną z głównych ulic miasta. Dzięki biegnącej nią linii tramwajowej można poruszać się również komunikacją miejską.

Do przystanku tramwajowego ze Schroniska dotrzecie Państwo w 5 minut. Zaledwie dwa przystanki dzielą przystanek „Park Wilsona” od centralnych punktów komunikacji miejskiej – Ronda Kaponiera i Mostu Teatralnego.

Znajdujące się w niedalekiej okolicy położenie szkół wyższych sprawia, że oferta noclegowa naszego Schroniska jest również atrakcyjna dla studentów studiów zaocznych.

 

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Schroniska!

 

 

Ostatnia aktualizacja: 2014-02-24 08:23:36
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012
Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 w Poznaniu
Projekt i wykonanie PTISystem.pl